Skip to content

کاراما ماشین ، تولید کننده ماشین آلات بسته بندی
مقالات سایت
بسته‌بندی مواد غذایی مهمتر از تولید آن است مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

 بسته‌بندی مواد غذایی مهمتر از تولید آن است

اکونیوز: معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: اهمیت بسته‌بندی در ارائه مواد غذایی از تولید مواد غذایی مهمتر است. اگر بهترین مواد تولید شود ولی در ظرف مناسب قرار نگیرد ممکن است ‌به ماده مضر تبدیل شود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)،" محمدرضا شمس اردکانی" امروز در همایش لزوم استفاده از مقوای بهداشتی در مواد غذایی که در تالار امام بیمارستان امام خمینی(ره) برگزار شد، افزود: تولید هر کشوری موجب توسعه و پیشرفت خواهد بود اما یکی از اساسی‌ترین کارهایی که در یک جامعه باید به آن پرداخت سلامت مردم است.
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: اهمیت بسته‌بندی در ارائه مواد غذایی از تولید خود مواد غذایی مهم‌تر است. اگر بهترین مواد تولید شود ولی در ظرف مناسب قرار نگیرد ممکن است که غذا به ماده مضر تبدیل شود. نوع مواد غذایی، چگونه استفاده و محل نگهداری و سیستم بسته‌بندی خاص را می‌طلبد.
وی گفت: در بسته‌بندی غذای مردم باید پوشش و شکل آن نشانی از فرهنگ و تمدن اسلامی داشته باشد. و تلاش شود تا بسته بندی مواد غذایی به اصلاح الگوی مصرف در کشور کمک کند.

 


شرکت کاراما ماشین 

سازنده ی دستگاه های بسته بندی مواد غذایی ، سازنده ی دستگاه های بسته بندی صنایع غذایی ، سازنده ی دستگاه های بسته بندی صنایع دارویی ، سازنده دستگا ه های بسته بندی  لوازم آرایشی و بهداشتی ، ماشین آلات بسته بندی این آمادگی را دارد تا در زمینه های :
 
با یاری متخصصان خود در خصوص هر کدام از ماشین آلات بسته بندی عنوان شده مشاوره و اطلاعات کارایی را در اختیارتان قرار دهد . منتظر پرسش ها و هم چنین نقطه نظرات شما گرامیان هستیم.
 
برچسب ها : بسته‌بندی مواد غذایی مهمتر از تولید آن است ، ماشین آلات بسته بندی  ، دستگاه بسته بندی ، سازنده ی ماشین آلات بسته بندی   
       

 

 

آرشیو مطالب

فهرست اصلی

نظرسنجی

پر کاربرد ترین ماشین بسته بندی کدام است؟
 

پذیرش نمایندگی

شرکت کاراما ماشین  در نظردارد به منظور توسعه شبکه فروش محصولات خود نسبت به پذیرش نمایندگی فروش در داخل و خارج از کشور علی الخصوص کشور های منطقه  اقدام نماید.
از واجدین شرایط دعوت به عمل می آیدجهت مشاهده ی شرایط و مدارک مورد نیاز

کلیک نمایند